Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie serdeczenie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla firm zatrudniających młodocianych pracowników, które odbędzie się 9 kwietnia (wtorek) o godz. 13:00 w auli Izby Rzemieślniczej w Tarnowie, ul. J. Kochanowskiego 32.

Jako organ prowadzący rzemieślnicze branżowe szkoły I stopnia, a jednocześnie koordynujący naukę zawodu, pragniemy wspólnie z Państwem przeanalizować zagadnienia, uaktualnić wiedzę na temat zatrudniania uczniów - młodocianych pracowników oraz refundacji ich wynagrodzeń.

Spotkanie będzie prowadzone w formie dyskusji panelowej z przedstawicielami: Państwowej Inspekcji Pracy - Oddział w Tarnowie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Tarnowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnowie.

Zapraszamy!