Znajdujesz się teraz na: www.izbarzemieslnicza.tarnow.pl / Bez kategorii / Jubileusz Ludzi Pracy Rzemieślników i Przedsiębiorców w Sandomierzu
Jubileusz Ludzi Pracy Rzemieślników i Przedsiębiorców w Sandomierzu

W sobotę, 5 maja w Sandomierzu odbył się Jubileusz Ludzi Pracy Rzemieślników i Przedsiębiorców. W uroczystości uczestniczyła delegacja Izby Rzemieślniczej z Tarnowa na czele z Panem Dyrektorem Tadeuszem Gubernatem.
W uroczystościach wzięli również udział uczniowie Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia w Tarnowie. Uczniowie reprezentowali poczty sztandarowe Izby Rzemieślniczej oraz Szkoły.
Jubileusz rozpoczął się w Bazylice Katedralnej podczas mszy pod przewodnictwem abp Józefa Kupnego.
Po nabożeństwie odbyła się konferencja na temat historii cechów i ich rozwoju na terenie diecezji. Jubileusz uświetnił koncert patriotyczny w wykonaniu Orkiestry Huty Szkła Wrześniak.
Podsumowaniem jubileuszowego spotkania rzemieślników, przedsiębiorców i ludzi pracy była wspólna agapa w ogrodach ojców Dominikanów.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie – kliknij tu