XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach BHP „Bezpiecznie od startu”

• -

Category : Izba

Rusza kolejna edycja XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o zasadach BHP pt. ” Bezpiecznie od startu” . Konkurs dedykowany jest dla uczniów – pracowników młodocianych, zatrudnionych w celu nauki zawodu oraz uczniów odbywających praktyki w zakładach rzemieślniczych.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: regionalny i ogólnopolski, gdzie etap regionalny organizowany jest przez Izbę Rzemieślniczą w Tarnowie w dniu 29.09.2022 r., natomiast etap ogólnopolski odbędzie się w dniu 20.10.2022 r. w Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Formularze zgłoszeniowe Uczestnika prosimy przesyłać do dnia 23.09.2022 r na adres Izby Rzemieślniczej w Tarnowie, ul. Kochanowskiego 32, 33-100 Tarnów lub e-mail: rzemioslo@izbarzemieslnicza.tarnow.pl

Regulamin konkursu wraz z formularzem Uczestnika dostępny jest na https://zrp.pl/…/xx-edycja-ogolnopolskiego-konkursu…/