Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej  Przedsiębiorczości w Tarnowie zaprasza do uczestnictwa w konkursie „Nowoczesne warsztaty rzemieślnicze”.

Celem konkursu jest popularyzowanie i przybliżanie pracy rzemieślników oraz ich funkcjonowania w społeczeństwie. Powstałe w wyniku konkursu prace będą mogły zostać wykorzystane jako środki dydaktyczne do realizacji zajęć z zakresu doradztwa zawodowego oraz promocji kształcenia dualnego w rzemiośle.

W konkursie mogą uczestniczyć drużyny przedszkolaków/uczniowskie maksymalnie dwuosobowe. Zadaniem zespołu jest przedstawienie wybranego zawodu w ciekawy sposób, wykorzystując np.: przestrzeń warsztatu rzemieślnika, jego umiejętności, stosowane narzędzia, informacje na temat zawodu, jego historię i tradycję.

Konkurs jest jednoetapowy. Uczniowie startują w dwóch kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe.

Praca konkursowa może być wykonana w jednej z niżej wymienionych form:

• praca plastyczna w dowolnej formie i technice;
  • filmu, filmu w formie wywiadu, itp. (do 3 minut;)
  • planszy;
  • projektu;
  • lub innej formie, po konsultacji z organizatorami.

Autorzy prac mogą w dowolny sposób interpretować temat.

TERMINARZ KONKURSU:

• zgłoszenie udziału w konkursie – przesłanie karty zgłoszenia (załączniki) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.11.2022r.
  • przesłanie prac konkursowych do dnia 25.11.2022r.
  • ogłoszenie wyników konkursu – 1.12.2022r. na stronie internetowej Izby Rzemieślniczej w Tarnowie.
  • rozdanie nagród – grudzień 2022.

Wśród nagród m.in. sprzęt elektroniczny, bony i inne nagrody rzeczowe.

Prace konkursowe można przesyłać:

- pocztą tradycyjną na adres: Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości
    w Tarnowie, ul. Kochanowskiego 32, 33-100 Tarnów z dopiskiem KONKURS lub

- osobiście do siedziby organizatora w godzinach: 7:30 – 15:30.

Regulamin i szczegóły konkursu na stronie: www.izbarzemieslnicza.tarnow.pl

Załączniki:

– regulamin konkursu: kliknij tu

– plakat konkursu: kliknij tu