Strona Główna
Nasza delegacja pod opieką Pani Marty Fitt  uczestniczyła 25.11.2017 roku w 17 Festiwalu Fryzjerskim Hair Fair w Katowicach. Tegoroczna edycja Hair Fair odbyła się w samym sercu Katowic, w najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Europie – Hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Uczniowie pokazali swoje umiejętności w kolejnej edycji Międzynarodowych Mistrzostw Fryzjerskich TOP CITY YOUNG. Konkurs podzielony był na dwie konkurencje: #SHE - Fryzura kreatywna, zmiana wizerunku KOBIETY - fryzura, makijaż, strój. #HE - Fryzura kreatywna, zmiana wizerunku MĘŻCZYZNY - fryzura, stylizacja, strój. Gala ogłoszenia wyników i rozdanie nagród laureatom MISTRZOSTW FRYZJERSKICH O PUCHAR ŚLĄSKA & TOP CITY YOUNG odbyła się o godzinie 16.00.   I MIEJSCE w kategorii TOP CITY YOUNG #SHE zdobył MAKSYMILIAN TRYT !!!! II MIEJSCE w kategorii TOP CITY YOUNG #SHE zdobyła GABRIELA OLESIK !!!! oraz II MIEJSCE w kategorii TOP CITY YOUNG #HE zdobyła MILENA BACHARA !!!!   Wszyscy nagrodzeni uczniowie uczą się zawodu pod czujnym okiem Pani Jolanty Kozioł-Bodzioch, która od lat współpracuje z naszą szkołą i zatrudnia uczniów w firmie „STUDIO FRYZUR JOLKA”. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie to: Monika BERNAL Aleksandra MASTALARZ Gabriela MOMOLA Patrycja SITEK Ula WADAS Kinga WÓJCIK   WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!! [foogallery id="4418"]