„Nowoczesne technologie w Tarnowskiej Izbie Rzemieślniczej”

W dniu 16.05.2023 r. godz. 11.00 w Izbie Rzemieślniczej w Tarnowie odbyło się IV spotkanie warsztatowo-konsultacyjne w ramach tworzonego Partnerstwa lokalnego ważnych Podmiotów działających na terenie Miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego w związku z realizacją zadania publicznego pod tytułem „Nowoczesne technologie w Tarnowskiej Izbie Rzemieślniczej” w ramach „Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła” na lata 2021-2030 przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie.

Gości powitała Pani Barbara Blacha Dyrektor Izby Rzemieślniczej w Tarnowie.

Tematami IV spotkania było:

1. Izba Przemysłowo - Handlowa w Tarnowie jako ważny podmiot biznesowy na regionalnym rynku pracy. - poprowadzony przez Pana Ryszarda Nejmana - Dyrektora Izby Przemysłowo-Handlowej

2. Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie - formy wsparcia i monitorowania rozwoju zasobów ludzkich na rynku regionalnym - poprowadzony przez Panią Angelikę Bilską - Zastępcę Dyrektora ds. Tynku Pracy w UP w Tarnowie.