KURS – STYLIZACJI PAZNOKCI. Prowadzimy rekrutację. Zapraszamy.

KURS - STYLIZACJI PAZNOKCI

KURS – STYLIZACJI PAZNOKCI. Prowadzimy rekrutację. Zapraszamy.

Category : Izba

Informujemy, prowadzimy rekrutację na KURS – STYLIZACJI PAZNOKCI. Planowany termin rozpoczęcia zajęć – wrzesień 2021. Zapraszamy !!!

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny/mailowy (zobacz opis)

Tel.: 735 978 107, mail: k.linard@izbarzemieslnicza.tarnow.pl

Program kursu zapewnia poznanie od podstaw zagadnień pracy stylisty paznokci oraz zapewnia nabycie praktyki na takim poziomie, aby móc od razu przystąpić do pracy w zawodzie.
Kurs odbywa się w specjalistycznej pracowni odzwierciedlającej rzeczywiste stanowisko pracy

Czas trwania: 50 godzin
Koszt: 900,00 zł

Zapewniamy :
– Wszystkie produkty oraz narzędzia niezbędne do wykonywania zabiegu.
– Narzędzia są sterylizowane w autoklawie a pilniczki i bloczki polerskie są jednorazowego użytku,
– Słodki poczęstunek, kawę, herbatę

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10 – osobowych.

Kurs kończy się uzyskaniem dyplomu wraz z suplementem potwierdzającym nabycie umiejętność.

TARNÓW, UL. KOCHANOWSKIEGO 32 tel: 14 621 57 69, 735 961 872 rzemiosło@izbarzemieslnicza.tarnow.pl www.izbarzemieslnicza.tarnow.pl

.