Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie jako podmiot, któremu powierzono realizację zadania publicznego w ramach projektu pod tytułem: „Nowoczesne technologie w Tarnowskiej Izbie Rzemieślniczej”, realizowanego w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030 r., zorganizowała spotkania warsztatowo-konsultacyjne z Partnerami: Akademią Tarnowską, Gminą Miasta Tarnowa, Powiatem Tarnowskim, Kuratorium Oświaty w Krakowie - Delegatura w Tarnowie, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie, Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnowie, Małopolską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnowie, Izbą Przemysłowo-Handlową w Tarnowie, a także Fundacją im. Jana Hetmana Tarnowskiego.

Przedmiotem spotkania, które odbyło się w siedzibie Izby we wtorek 12 grudnia w samo południe, było ustalenie wspólnych płaszczyzn współpracy, które miałyby służyć identyfikacji potrzeb zawodowych występujących na rynku pracy oraz sposobów i metod zaspokojenia tych potrzeb, a tym samym budowę instrumentów wspierających potrzeby rynku pracy, wspierających kompetencje pracowników i potrzeby zawodowe pracodawców.

Jako zwieńczenie spotkania przedstawiciele zaangażowanych organizacji i urzędów postanowili podpisać Porozumienie jako podstawę dalszej ich współpracy zmierzającej do realizacji celu jakim jest monitorowanie rozwoju zasobów ludzkich w regionie tarnowskim poprzez stworzenie lokalnej sieci doradztwa zawodowego.

Gości przywitali prezes Izby Andrzej Kuta oraz dyrektor Izby Barbara Blacha.

Obejrzyjcie zdjęcia z tego ważnego spotkania:

Więcej zdjęć: https://miastoiludzie.pl/izba-rzemieslnicza-podpisala-umowe-na-realizacje-projektu-z-10-instytucjami-i-urzedami/