W dniu 16.03.2023 r. godz. 11.00 w auli Izby Rzemieślniczej w Tarnowie odbyło się III spotkanie warsztatowo-konsultacyjne w ramach tworzonego Partnerstwa lokalnego ważnych Podmiotów działających na terenie Miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego w związku z realizacją zadania publicznego pod tytułem „Nowoczesne technologie w Tarnowskiej Izbie Rzemieślniczej” w ramach „Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła” na lata 2021-2030 przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie.

Gości powiat Pan Andrzej Kuta Prezes Izby Rzemieślniczej w Tarnowie.

Tematem III spotkania było system kształcenia a potrzeby regionalnego rynku pracy.

Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie jako ważny partner edukacyjny na regionalnym rynku pracy — poprowadzony przez Pana Piotra Kopę Rzecznika prasowego Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie oraz Zadania Kuratorium Oświaty w kontekście wyzwań współczesnej edukacji i zmian na rynku pracy poprowadzony przez Pana Jacka Partyńskiego — Starszego Wizytatora Kuratorium Oświaty w Krakowie — Delegatura w Tarnowie.