Znajdujesz się teraz na: www.izbarzemieslnicza.tarnow.pl /
Opłatek Rzemiosła Diecezji Tarnowskiej 2018

Ta piękna tradycja była okazją do złożenia sobie życzeń do rozmów i wspomnień licznie zebranych rzemieślników i przedsiębiorców.

Ekscelencja Ksiądz Biskup Andrzej  Jeż Ordynariusz  Diecezji Tarnowskiej skierował do zebranych słowa wsparcia i życzenia oraz udzielił pasterskiego błogosławieństwa. Życzenia noworoczne składali również przybyli parlamentarzyści i przedstawiciele władz lokalnych. Jak co roku dołączyli Bracia Kurkowie z Ķrólem Ķurkowym na czele.

Uroczystość uświetnili uczniowie Branżowej Szkoły Nowosądeckiego Cechu w przedstawieniu Jasełek oraz Zespół Regionalny.